ALS80H912QH350
MFR.Part #
ALS80H912QH350
JLCPCB Part #
C1617455
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5A@10kHz 25mΩ@100Hz 31.8mm 350V 9000hrs@105℃ 90mm 9100uF 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS