ALS80H624QM025
MFR.Part #
ALS80H624QM025
JLCPCB Part #
C3814849
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 0.62F 131mm 25V 31.8A@10kHz 31.8mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS