ALS71H624QM025
MFR.Part #
ALS71H624QM025
JLCPCB Part #
C1618869
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 0.62F 131mm 20000hrs@85℃ 25V 31.8mm 36.9A@10kHz 7mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS