ALS80G914NT025
MFR.Part #
ALS80G914NT025
JLCPCB Part #
C1619493
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 0.91F 220mm 25V 30A@10kHz 31.8mm 6mΩ@100Hz 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS