ALS71H914NT025
MFR.Part #
ALS71H914NT025
JLCPCB Part #
C1617121
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 0.91F 20000hrs@85℃ 220mm 25V 31.8mm 34.9A@10kHz 6mΩ@100Hz 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS