ALS80G433NF100
MFR.Part #
ALS80G433NF100
JLCPCB Part #
C1621095
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 105mm 13mΩ@100Hz 24.2A@10kHz 31.8mm 43000uF 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS