ALS80G184NW063
MFR.Part #
ALS80G184NW063
JLCPCB Part #
C3814626
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 0.18F 169mm 29.1A@10kHz 31.8mm 63V 77mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS