ALS80H113NW350
MFR.Part #
ALS80H113NW350
JLCPCB Part #
C1616834
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 11000uF 169mm 21mΩ@100Hz 24.4A@10kHz 31.8mm 350V 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS