ALS80G124NF063
MFR.Part #
ALS80G124NF063
JLCPCB Part #
C5582678
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 105mm 23.2A@100Hz 31.8mm 63V 77mm 9mΩ@100Hz ±20% Bolt,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS