ALS80C362QC400
MFR.Part #
ALS80C362QC400
JLCPCB Part #
C6464158
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+105℃ 10.3A@100Hz 31.8mm 3600uF 400V 50mΩ@100Hz 67mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS