ALS70A274QC025
MFR.Part #
ALS70A274QC025
JLCPCB Part #
C1615029
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 0.27F 13mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 23.7A@10kHz 25V 31.8mm 67mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS