ALS80C153QW350
MFR.Part #
ALS80C153QW350
JLCPCB Part #
C1617857
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 15000uF 169mm 16mΩ@100Hz 30A@10kHz 31.8mm 350V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS