ALS80C124QT100
MFR.Part #
ALS80C124QT100
JLCPCB Part #
C1618275
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 100V 220mm 31.8mm 36.7A@10kHz 6mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS