T521X156M075AHE035
MFR.Part #
T521X156M075AHE035
JLCPCB Part #
C4983941
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 15uF 35mΩ@100kHz 75V ±20% 2917 Tantalum Capacitors