ALS80A822QP450
MFR.Part #
ALS80A822QP450
JLCPCB Part #
C1618151
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 24mΩ@100Hz 27.4A@10kHz 31.8mm 450V 8200uF 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS