ALS80A125QT025
MFR.Part #
ALS80A125QT025
JLCPCB Part #
C1617756
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2F 220mm 25V 31.8mm 37.1A@10kHz 5mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS