ALS70H243QT350
MFR.Part #
ALS70H243QT350
JLCPCB Part #
C1619873
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 12mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 220mm 24000uF 31.8mm 350V 38A@10kHz 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS