ALS80A124NF063
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS80A124NF063
JLCPCB Part #
C3813051
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 105mm 24.6A@10kHz 31.8mm 63V 77mm 9000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% Bolt,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS