ALS71P752NF400
MFR.Part #
ALS71P752NF400
JLCPCB Part #
C7213365
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 16.4A@100Hz 29mΩ@100Hz 31.8mm 400V 7500uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS