T491X107K025AT7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491X107K025AT7280
JLCPCB Part #
C1960594
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 25V 300mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS