ALS71H683QM100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS71H683QM100
JLCPCB Part #
C1615574
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 131mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 36A@10kHz 68000uF 90mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS