ALS71C103QM400
MFR.Part #
ALS71C103QM400
JLCPCB Part #
C3815431
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 131mm 20000hrs@85℃ 22mΩ@100Hz 29.8A@10kHz 31.8mm 400V 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS