ALS71H432LM450
MFR.Part #
ALS71H432LM450
JLCPCB Part #
C5582597
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 13.7A@100Hz 131mm 28.5mm 4300uF 450V 46mΩ@100Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS