ALS71H432MF450
MFR.Part #
ALS71H432MF450
JLCPCB Part #
C1615960
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 19000hrs@85℃ 21.5A@10kHz 28.5mm 4300uF 450V 46mΩ@100Hz 66mm ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS