ALS71H332DF200
MFR.Part #
ALS71H332DF200
JLCPCB Part #
C1613788
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11.7A@10kHz 11000hrs@85℃ 12.8mm 200V 3300uF 36mm 87mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS