ALS71H243DB040
MFR.Part #
ALS71H243DB040
JLCPCB Part #
C1611296
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8A@10kHz 12.8mm 24000uF 36mm 38mΩ@100Hz 40V 62mm ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS