ALS71H102DF500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS71H102DF500
JLCPCB Part #
C1613451
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 252mΩ@100Hz 36mm 500V 9A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS