ALS71G623NP100
MFR.Part #
ALS71G623NP100
JLCPCB Part #
C1615539
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mΩ@100Hz 146mm 20000hrs@85℃ 31.2A@10kHz 31.8mm 62000uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS