ALS71C564NP025
MFR.Part #
ALS71C564NP025
JLCPCB Part #
C6464150
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.56F 146mm 25V 31.3A@100Hz 31.8mm 77mm 8mΩ@100Hz ±20% Bolt,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS