ALS71C274QW063
MFR.Part #
ALS71C274QW063
JLCPCB Part #
C1619932
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 0.27F 169mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 41.8A@10kHz 63V 6mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS