ALS71C183NJ200
MFR.Part #
ALS71C183NJ200
JLCPCB Part #
C1616776
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 18000uF 20000hrs@85℃ 200V 23.7A@10kHz 24mΩ@100Hz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS