ALS71A822DA063
MFR.Part #
ALS71A822DA063
JLCPCB Part #
C1612000
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 11.1A@10kHz 11000hrs@85℃ 12.8mm 36mm 54mm 56mΩ@100Hz 63V 8200uF ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS