ALS71H911DA250
MFR.Part #
ALS71H911DA250
JLCPCB Part #
C1648105
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 250V 256mΩ@100Hz 36mm 52mm 6.9A@10kHz 910uF ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS