ALS71A513KF063
MFR.Part #
ALS71A513KF063
JLCPCB Part #
C1498907
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 14mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 21.5A@10kHz 22.2mm 51000uF 51mm 63V ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS