ALS71A242QC550
MFR.Part #
ALS71A242QC550
JLCPCB Part #
C1616126
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 14.8A@10kHz 191mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 2400uF 31.8mm 550V 69mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS