ALS70C123MF200
MFR.Part #
ALS70C123MF200
JLCPCB Part #
C3812686
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 12000uF 19000hrs@85℃ 200V 22.7A@10kHz 28.5mm 29mΩ@100Hz 66mm ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS