ALS70H272QC500
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS70H272QC500
JLCPCB Part #
C1621871
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ@100Hz 16.5A@10kHz 20000hrs@85℃ 2700uF 31.8mm 500V 67mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS