ALS70H202KE400
MFR.Part #
ALS70H202KE400
JLCPCB Part #
C1614431
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 13.6A@10kHz 18000hrs@85℃ 2000uF 22.2mm 400V 51mm 82mm 87mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS