ALS81A124KE025
MFR.Part #
ALS81A124KE025
JLCPCB Part #
C1613700
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 0.12F 16.4A@10kHz 18mΩ@100Hz 22.2mm 25V 51mm 7000hrs@105℃ 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS