ALS70H162DF350
MFR.Part #
ALS70H162DF350
JLCPCB Part #
C1614063
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 108mΩ@100Hz 11.6A@10kHz 11000hrs@85℃ 12.8mm 1600uF 350V 36mm ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS