ALS80H821DF500
MFR.Part #
ALS80H821DF500
JLCPCB Part #
C6499505
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.8mm 261mΩ@100Hz 36mm 4.1A@100Hz 500V 820uF ±20% Bolt,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS