ALS70H123NS450
MFR.Part #
ALS70H123NS450
JLCPCB Part #
C1617881
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 196mm 20000hrs@85℃ 21mΩ@100Hz 29.2A@10kHz 31.8mm 450V 77mm ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS