ALS70C822QH400
MFR.Part #
ALS70C822QH400
JLCPCB Part #
C1646904
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 20000hrs@85℃ 26.4A@10kHz 26mΩ@100Hz 31.8mm 400V 8200uF 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS