ALS70C564NP025
MFR.Part #
ALS70C564NP025
JLCPCB Part #
C1617393
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.56F 146mm 20000hrs@85℃ 25V 31.8mm 31.9A@10kHz 77mm 8mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS