ALS70C334MF025
MFR.Part #
ALS70C334MF025
JLCPCB Part #
C1615235
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.33F 107mm 19000hrs@85℃ 25V 28.5mm 29A@10kHz 66mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS