ESW477M050AL3AA
MFR.Part #
ESW477M050AL3AA
JLCPCB Part #
C1581240
Description
-40℃~+105℃ 13mm 470uF 50V 5mm 6000hrs@105℃ 60mΩ 830mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS