ALS70C224QP063
MFR.Part #
ALS70C224QP063
JLCPCB Part #
C1616745
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.22F 146mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 39.3A@10kHz 63V 6mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS