ALS70C204NW063
MFR.Part #
ALS70C204NW063
JLCPCB Part #
C1616180
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 0.2F 169mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 34.1A@10kHz 63V 77mm 7mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS