ALS80U163NW250
MFR.Part #
ALS80U163NW250
JLCPCB Part #
C1617909
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+105℃ 16000uF 169mm 19mΩ@100Hz 24.4A@10kHz 250V 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS