ALS70A754QP025
MFR.Part #
ALS70A754QP025
JLCPCB Part #
C5583990
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.75F 146mm 25V 31.8mm 39.1A@10kHz 6mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS